Wakacje w Parku Wodnym „Jura”

Letnie miesiące to czas, gdy pragniemy zapewnić naszym najmłodszym mieszkańcom wyjątkowe i pełne atrakcji wakacje. Dlatego Park Wodny „Jura” przygotował wiele niesamowitych aktywności, które sprawią, że te wakacje będą niezapomniane dla Waszych dzieci.

Co piątek w godzinach 11:00-13:00 Park Wodny „Jura” organizuje ekscytujące zajęcia, zawody i animacje dla dzieci i młodzieży. To doskonała okazja, aby spędzić czas w wodzie, uczestniczyć w rywalizacji i rozwijać swoje umiejętności sportowe.

Ale to nie wszystko! Od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 14:00, mamy wspaniałą wiadomość dla dzieci i młodzieży szkolnej z Gminy Łazy - wstęp na basen jest całkowicie BEZPŁATNY! To sposób na wsparcie i promowanie aktywnego trybu życia wśród naszych młodych mieszkańców. Wystarczy okazać legitymację szkolną, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Dodatkowo, dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotowano sportową rywalizację, w której liczy się przede wszystkim dobra zabawa i wspólne spędzanie czasu. Animatorzy Parku Wodnego „Jura” zapewnią niezapomniane konkurencje, takie jak wyścigi na pontonach, łowienie rybek, rzucanie piłeczek do celu oraz gra w wodną piłkę ręczną. To doskonała okazja, aby dzieci rozwijały swoje umiejętności, uczyły się współpracy i odkrywały radość aktywnego spędzania czasu.

Zapraszamy Wasze dzieci do wzięcia udziału w tych niezwykłych letnich zajęciach, które łączą ruch, zabawę i naukę. Niech te wakacje będą pełne wodnych przygód, uśmiechu i niezapomnianych chwil radości!

foto: Echa Łaz


Ważna informacja dotycząca PSZOK