Kulinarne Święto Pełne Atrakcji!

Już 5 sierpnia 2023 r. w Ciągowicach obok budynku Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które każdy miłośnik kulinariów powinien odnotować w swoim kalendarzu - „Festiwal Zalewajki”! To niepowtarzalne kulinarne święto, którego organizatorami są Rada Sołecka Sołectwa Ciągowice, Koło Gospodyń Wiejskich w Ciągowicach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciągowicach.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie prawdziwą ucztą dla podniebienia. Mieszkańcy wraz z uczestnikami będą gotować w plenerze przy OSP Ciągowice, rywalizując o tytuł najlepszej zalewajki w konkursie kulinarnym. Atrakcji będzie pod dostatkiem - występy artystyczne, zabawy dla dzieci oraz konkursy, które dostarczą radości i emocji wszystkim uczestnikom. Wieczór uświetni również zabawa taneczna, rozpoczynająca się o godzinie 19:00. To wydarzenie organizowane jest co roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Konkurs kulinarny na najlepszą zalewajkę odbywa się w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej. Osoby, które chciałyby wziąć udział w konkursie, proszone są o wypełnienie formularza i przesłanie go na adres [email protected] lub złożenie osobiście w Wydziale Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łazach. Należy się pospieszyć, gdyż zgłoszenia przyjmowane są do dn. 31.07.2022 r. (poniedziałek) do godz. 17:00. W razie pytań lub wątpliwości, można skontaktować się także z sołtysem Ciągowic, Henrykiem Mogiełą pod numerem telefonu 697 622 016.

Miejsca w konkursie są ograniczone, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dowiedzieć się więcej i pobrać formularz oraz regulamin, zapraszamy na stronę: https://www.lazy.pl/aktualnosci/2957.

Dołącz do nas na Festiwalu Zalewajki w Ciągowicach i przeżyj niezapomniane chwile pełne smaku, kreatywności i radości kulinarnej rywalizacji! To idealna okazja, aby spędzić miłe chwile w gronie przyjaciół i rodzinnych tradycji. Nie możemy się doczekać, aby Was gościć!

Nasz oficjalny Fanpage na Facebooku